Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini balık görmek

Rüyada kendini balık görmek

Rüyada kendini balık görmek rüya sahibinin de yüzünün güleceğine, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, imkanlarının genişleyeceğine, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine alamet eder.

Rüyada kendini balık gördüyseniz:

  • Kişisel ilerlemenize faydası olmayacak alışkanlıkları bir kenara bırakmalısınız.

Rüyada temizlenmiş balık almak aile büyüklerinden birinden azar işitileceğine, emeklerinin bir anda değersizleşeceğine, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına inanılır.

Rüyada çekiç balığı görmek yaşamının yoluna gireceğine, ihtiyacı olan çarelerin, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine, başkalarının malına göz dikeceğine yorulur.

Rüyada bir sürü fok balığı görmek çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan rüya sahibinin yalnızlaşacağına, geçiminin rahat ve kolay olacağına işarettir.

Rüyada evin içinde büyük balık görmek çok büyük sorun yaratan bazı sıkıntılardan hızlı bir şekilde hiç zarar görmeden kurtulacağına, rahatsızlık vereceğine, ayrı kaldıklarına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada cepte balık görmek yaptığı her işle adından söz ettireceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada kılçıksız balık görmek hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada başkasının balık tutmak bunun için sıkıntıya düşeceğine, sorunların atlatılacağına, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına delalet eder.

Rüyada yılana benzer balık görmek hastalığının düzeleceğine, yaşanan ayrılıkların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments