Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendi parmağını ısırmak

Rüyada kendi parmağını ısırmak

Rüyada kendi parmağını ısırmak evindeki ve işindeki verimin azalacağına, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, malının da hiç olacağına, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine ve her zamankinden daha farklı şeyler yapılarak hayata huzur ve mutluluk katılacağına, elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına yorulur.

Rüyada kendi parmağını ısırmak gördüyseniz:

  • Siz ikili ilişkilerinizde sürekli özverili tutumlarda olmaya eğilimlisiniz.

Rüyada kedinin parmak ısırdığını görmek büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yılanın parmağını ısırdığını görmek başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, hakkını alacağına, gelirinin düşeceğine ve rızkının azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının parmağını ısırmak içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşinin parmağını ısırmak kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine, çok büyük sıkıntılar çekileceğine işaret etmektedir.

Rüyada parmağını yılan ısırmak sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, bir sebeple çok zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada kedinin parmağını ısırdığını görmek ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, kazancını arttıracağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine alamet etmektedir.

Rüyada farenin parmağını ısırdığını görmek yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine, uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine yorulur.

Rüyada parmak ısırmak kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments