Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendi mezarı görmek

Rüyada kendi mezarı görmek

Rüyada kendi mezarı görmek esenliğe kavuşacağına, hafifleyeceğine, kendisini çok yıpratacak bazı olaylar yaşayacağına, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, kısmetli bir kişi olunacağına, mesleği ile ilgili farklı kararlar alıp, uygulayacağına, uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, daha geniş rızık elde edeceğine, zararların yakında telafi edileceğine yorulur.

Rüyada kendi mezarı gördüyseniz:

  • En iyisi yumuşak bir ses tonuyla konuşmanız olacak.

Rüyada mezarın üstünde oturmak dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, onun yasaklarını çiğneyeceğine, günahkâr olacağına işarettir.

Rüyada mezarlığı sulamak kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, barış ve sevgi içinde olacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine alamet eder.

Rüyada mezar üstünde bayrak görmek amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına inanılır.

Rüyada mezarın üzerinde oturmak sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına delalettir.

Rüyada kendi mezarının başında durmak rahat edeceğine ve huzur duyacağına, akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına delalet eder.

Rüyada mezar ve düğün görmek onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına işaret eder.

Rüyada mezara girmek bir anında çok güleryüzlü ve çok sevimli bir kişi iken bir diğer anında çok somurtkan biri olacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine, birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine inanılır.

Rüyada mezara para gömmek inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments