Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendi adını yazmak

Rüyada kendi adını yazmak

Rüyada kendi adını yazmak aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, bu sayede özgüveninde artış yaşanacağına, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, dostlarıyla bir araya geleceğine, deşarj olacağına, sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine, riyakar insanlarla karşılaşacağınıza, büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sürekli, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine rivayet eder.

Rüyada kendi adını yazmak gördüyseniz:

  • Sezgilerinize güvenmeniz sizinle aynı ilgi alanlarına sahip veya sizin gibi düşünen kişilerle bir araya gelmenizi sağlayabilir.

Rüyada adını soyadını yazmak işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kağıda adını soyadını yazmak işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine delalettir.

Rüyada ad yazmak işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına tabir olunur.

Rüyada kağıda adını yazmak atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine, aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin adını yazmak elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına ve maddi zorluklar yaşaması yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, dertlerinin artacağına, çevresinin genişleyeceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına alamet eder.

Rüyada ad soyad yazmak dinde olgunlaşacağına, işlerinin gerileyeceğine, elinin sıkışacağına, ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada adını yazmak yaptıkları kötülükleri herkese göstereceğine, çok zor dönemlerden geçeceğine, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına işaret eder.

Rüyada kendi adını yazmak tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.