Rüyada kekik tarlası görmek

Rüyada kekik tarlası görmek herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine, sağlık sorunlarının artacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, yollarının açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kekik tarlası gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyette olursanız olun, maddi konulardaki beklentilerinizin sizi hayal kırıklığına uğratması olasıdır.

Rüyada kekik tarlası görmek dualarından hayır görmeyeceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, uzun bir ömrü süreceğinize ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, Allah’ın sevgili kullarından olduğuna alamet etmektedir.

Rüyada kekik yemek vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, yarasını saracağına, çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, ancak rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada kekik vermek ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine alamet eder.

Rüyada yeşil kekik toplamak çektiği zorlukların biteceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine inanılır.

Rüyada kekik otu görmek iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına delalet eder.

Rüyada kekik toplamak var olan hastalıklarının şifa bulacağına, rızkının azalacağına, ticarette şansının düşeceğine, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına yorulur.

Rüyada kekik koklamak sık sık onların kavgalarını yatıştırmak için orta yolu bulmak isteyeceğine fakat kimseye yaranamayacağına, işinin başına geçeceğine, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kurutulmuş kekik görmek sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, bu kişilerle sürekli tatsızlıklar yaşanacağına, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top