Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kek hamur görmek

Rüyada kek hamur görmek

Rüyada kek hamur görmek muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine böylece hayata ve insanlara karşı daha ılımlı, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, zor bir işe girileceğine, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, çok güzel günler görüleceğine ve en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına, varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada kek hamur gördüyseniz:

  • Çok fazla talepkar ya da ısrarcı olan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada kek hamur yapmak hedeflerini tutturamayacağına, kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine alamet eder.

Rüyada kek hamuru yoğurmak yarar sağlamayacağına, çok mutlu olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, daha büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kek hamuru görmek dertlerinin sonunun geleceğine, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına, ölümcül hastalıklara işaret, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede yakın bir zamanda kurtulacağına işaret eder.

Rüyada kek hamur görmek kendine olan güvenini kaybedeceğine, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, kendisini üzen şeyleri teker teker hayatından çıkaracağına, borçlarınızın canınızı sıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada kek hamuru yaptığını görmek hastalıklarının iyileşeceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, kazancının helal para olacağına, şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin kek yaptığını görmek sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, korkularının yok olacağına yorulmaktadır.

Rüyada üzümlü kek yemek firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine alamet eder.

Rüyada başkasının kek yaptığını görmek sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, vefa göstereceğine, önemli bir lider haline geleceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments