Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kayalıklarda gezmek

Rüyada kayalıklarda gezmek

Rüyada kayalıklarda gezmek herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına, kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılmasına, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına alamet eder.

Rüyada kayalıklarda gezmek gördüyseniz:

  • Söylediklerinize dikkat etmemeniz durumunda olaylar kontrolden çıkabilir.

Rüyada kayalıklarda gezmek onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına, yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına işaret eder.

Rüyada dağ kayalık görmek yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına, kişiliğiyle de dikkat çekeceğine, mal ve para biriktireceğine işaret etmektedir.

Rüyada deniz ve kaya görmek çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, işlerinin tutacağına ve zenginliğinin alıp yürüyeceğine delalettir.

Rüyada kayaya oturmak kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine, çalışmalarının yarıda kalacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına delalet etmektedir.

Rüyada denizin içinde kaya görmek çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına, kişinin hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, çok sevineceğine ve heyecanlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada sarp kayalar görmek eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, düştüğü zor durumdan kurtulacağına işarettir.

Rüyada dağda kaya görmek işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına, yakında hedefine ulaşacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada kaya kaldırmak eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments