Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada karpuz kavun görmek

Rüyada karpuz kavun görmek

Rüyada karpuz kavun görmek tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, rüyayı gören kişinin, bu haberden ötürü neredeyse yıkılan kişiye çok büyük bir destek olacağına, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, parasının da, malının da eksilmeyeceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, sorunlu ve kötü zamanlar geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada karpuz kavun gördüyseniz:

  • Kuma çizgi çizmekte ısrar etmenin veya başka kişileri zorlamanın faydası olmayabilir.

Rüyada karpuz kavun tarlası görmek elinin bollaşacağına, yüzünün güleceğine, değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevgiyi ve hürmeti göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada karpuz vs kavun tarlası görmek büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, kolaylık sağlayacağına, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada kavun karpuz almak yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, huzurun bozulacağına tabir olunur.

Rüyada kavun karpuz yediğini görmek atılan adımların zorluk yaratacağına, sorunların üstüste geleceğine, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına ve kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine rivayet eder.

Rüyada karpuz ve kavun görmek kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, huzurunun yerinde olacağına inanılır.

Rüyada karpuz kavun ekmek hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, bereket ve zenginliğe kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada karpuz kavun yemek hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine işarettir.

Rüyada kavun karpuz görmek esenliğe kavuşacağına, hafifleyeceğine, en umutsuz olduğu anda da Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments