Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada karlarda yürümek

Rüyada karlarda yürümek

Rüyada karlarda yürümek çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine ve aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, can sıkıntısı olsa da çok uzun sürmeyeceği, çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına, kazancın devamlı olacağına, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada karlarda yürümek gördüyseniz:

  • Kendinizde yapacağınız değişiklikler görülmemiş faydalar sağlayabilir.

Rüyada karlı dağlarda yürümek aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde verimli olamayacağına inanılır.

Rüyada kar altında yürümek elinde bulunan işten ayrılmak zorunda kalacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, mutluluğun günden güne daha da artacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına delalettir.

Rüyada kar üzerinde yürümek her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine, çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına ve ileride yaşayacağı bir tartışmadan ötürü sevdiği bir kişiyi üzeceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kar üstünde yalın ayak yürümek iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, bulunan mevkinin kaybedileceğine, boş yere korku duyulacağına işaret eder.

Rüyada karlı yolda yürümek haneye nifak gireceğine, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, canının ve malının garantide olacağına delalettir.

Rüyada kar içinde yürümek arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük başarılar kazanacağına, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine işaret eder.

Rüyada karlı bir yolda yürümek ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine, sıhhat ve moral bulacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına işarettir.

Rüyada karlı buzlu yolda yürümek hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, kurulan yeni yaşamda isteklere kısa zamanda erişileceğine, tatsız günlerin geride bırakılacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments