Rüyada kargo almak

Rüyada kargo almak herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına bu sayede hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, şeref ve rütbeye, günahkâr olacağına, sıkıntılarının biteceğine, parasının ve malının çoğalacağına, uzun yaşayacağına, üst bir mevkiye terfiye alınacağına, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına delalettir.

Rüyada kargo almak gördüyseniz:

  • Beklenmedik şekilde lehinize gelişen olaylar, elinize koz veren, sizi ödüllendiren veya takdir eden kişiler nedeniyle oldukça şaşırabilirsiniz.

Rüyada kargocu görmek orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, iş konusunda da yüzünün gülmeyeceğine, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kargo uçağı görmek işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, makam sahibi olacağına, yükseleceğine, hayatının daha kolay olacağına delalet eder.

Rüyada kargo geldiğini görmek maddi açıdan ferahlamaya, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, geçim sıkıntısının sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada kargo paketi göndermek sevineceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına yorulur.

Rüyada kargo beklemek başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, büyük başarılara imza atacağına, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kargo almak büyük bir ferahlık yaşanacağına, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, yakın bir zaman içinde rüya sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top