Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kapının kilidini açmak

Rüyada kapının kilidini açmak

Rüyada kapının kilidini açmak iş konusunda sıkıntı çekileceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, parasız günler geçireceğine, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, sevilen ve sayılan biri olunacağına, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, kazancının iki kat artacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına ve hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine, ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine işaret eder.

Rüyada kapının kilidini açmak gördüyseniz:

  • Dostlarınızdan öğüt alabilirsiniz.

Rüyada kilitli kapı açmak planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, parasının ve malının çoğalacağına, hastalanacağına, yanlış kişilere denk geleceğine tabir olunur.

Rüyada kapıyı kilitle açmak işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, bereket ve mutluluk elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kapının kilidini açmak kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına işaret eder.

Rüyada kapı kiliti açmak işinin gücünün rast gideceğine ve kazancının da mutluluğunun da artacağına, mutsuz ve üzgün olacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına delalettir.

Rüyada kapı kilidini açmak gönül hoşluğu içinde olacağına, hafifleyeceğine, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, rakiplerinin üzüleceğine, görgülü ve kültürlü olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kilitli kapıyı anahtarla açmak hem hayatının kurtulacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, aldığı eğitimin de kendisine hem ticaret hem de sosyal hayatta sayısız avantaj, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, işleri yoluna sokacağına rivayet etmektedir.

Rüyada anahtarla kilidi açmak toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına tabir olunur.

Rüyada kapi kilidi açmak haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.