Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kapalı sandık görmek

Rüyada kapalı sandık görmek

Rüyada kapalı sandık görmek çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, maddi durumun düzeleceğine, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, makamını garantileyeceğine, kudret sahibi olacağına, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine ve endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına işarettir.

Rüyada kapalı sandık gördüyseniz:

  • Uzlaşma sağlanması gereken konularda anlaşma şartları kafanıza yatmadıysa vazgeçebilirsiniz.

Rüyada kapalı sandık görmek mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, hayata karşı cesaretleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada sandık taşımak maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, bir sebeple çok sıkıntı çekerek adının lekelenmesi gibi durumlara kadar ilerleyecek bir sorunlar yumağı ile karşı karşıya kalacağına alamet eder.

Rüyada demir sandık görmek güzel huylarının değişeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına, planların sarkacağına, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada sandıkta yılan görmek eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, rahata ereceğine, yaşama sevincine kavuşacağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada sandığın içine girmek kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sandıkta altın bulmak sorunlarının son bulacağına, başarılarının her geçen gün artacağına, bir sebeple hiç olmadığı kadar zor durumlara düşeceğine, sorunlu bir hayat yaşayacağına yorulur.

Rüyada sandık dolusu para görmek uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, kısmetsizlik yaşayacağına inanılır.

Rüyada sandık açmak yüksek makamlara geleceğine, bereket ve zenginlik olacağına, sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments