Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kanatlı keçi görmek

Rüyada kanatlı keçi görmek

Rüyada kanatlı keçi görmek herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir iş hayatına kavuşacağına, hayata karşı isteksizleşeceğine, içine düşen fesada yeniliceğine, aklına giren şeytana uyacağına, geçim derdinin biteceğine, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, korkularından, kötü duygularından arınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kanatlı keçi gördüyseniz:

  • Zaman veya pozisyon yaratmanız ya da fırsatın farkına varmanız gerekiyor.

Rüyada kanatlı keçi görmek neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, zor zamanların geride kalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine tabir olunur.

Rüyada keçi ve koyun sürüsü görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, kariyerinin de zirvesine yükseleceğine, başarılarının bir ömür süreceğine rivayet eder.

Rüyada yüzülmüş keçi görmek üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada yarı insan yarı keçi görmek sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada keçi derisi yüzmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, büyük başarılara işlere imza atılacağına, çok zor zamanlar geçireceği, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına rivayet eder.

Rüyada keçi gütmek dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada keçi tırnağı görmek yoğun stres altında kalacağına, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, başarılı bir iş hayatı geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada koç ve keçi görmek elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına, şansızlığın kırılacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments