Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kanaması gelmek

Rüyada kanaması gelmek

Rüyada kanaması gelmek kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, zor günlerin biteceğine, ondan şifa göreceğine, güç alacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına, güvensizliğini yeneceğine, verilen sözlerin tutulacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına delalettir.

Rüyada kanaması gelmek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya iş bağlantılarınızı ilgilendiren konuların netlik kazanabilmesi için elinizden geldiği kadar fazla bilgi toplamanız gerekiyor.

Rüyada kanaması gelmek başının derde gireceğine ve sıkıntı içinde yaşayacağına, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, umutlarının kendisine hayır getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kanaması geldiğini görmek elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada doğum kanaması görmek dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, her şeyin ters gideceğine ve uzunca bir dönem rüyayı gören kişinin kendisini toparlayamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile bir kadının kanaması olduğunu görmek hayatını yoluna koymaya, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada göğsünün kanamasını görmek aldığı bu önemli ve hayati karar sayesinden de hiçbir zaman pişman olmayacağına, huzurun bozulacağına, kişinin gerek iş, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine inanılır.

Rüyada kanama geçirdiğini görmek kendisini üzmeye ve zarara uğratmaya çalışan bazı insanlara rağmen işlerini çok iyi bir şekilde ilerleteceğine, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, işlerinin bu yüzden aksayacağına alamet eder.

Rüyada bacak kanaması görmek böylece hayata yeniden sarılacağına ve eski güzel günlerine döneceğine, maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine, çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada kana kana su içmek doymamak kendini çok iyi hissedeceğine, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, çok hayırlı işler için vermesi gereken kararı vermekte geç kalacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments