Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kan kanseri olduğunu görmek

Rüyada kan kanseri olduğunu görmek

Rüyada kan kanseri olduğunu görmek aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, yeni mallara sahip olacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, etrafındaki kişilere de yardım edeceğine, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine, kendisine şifa olacağına, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kan kanseri olduğunu gördüyseniz:

  • Duygularınızı ifade ederken güçlüklerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada kan kanseri olduğunu görmek bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada kan kanser olmak kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kan kanseri olmak evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına ve çok güzel olayların baş göstereceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin kan kanseri olduğunu görmek hedeflerine kavuşacağına, ödemelerini yapamaz hale geleceğine, hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdığının kanser olduğunu görmek zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ferah bir döneme girileceğine, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine, birlikte kâh ağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kanser olmak zorlukların baş göstereceğine, dertlerin artacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına, iyileşeceğine, toparlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kanser duymak aksiliklerin baş göstereceğine, çok büyük bir sevinç duyulacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına delalettir.

Rüyada birini kanser olmak varolan borçların ödeneceğine, keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments