Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kainat görmek

Rüyada kainat görmek

Rüyada kainat görmek çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, sorunlarının sürekli artacağına, başarının düşeceğine, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, ilim irfan sahibi olacağına, kazancın her daim artacağına, uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kainat gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan anılar hayatınızın anlamını arttırabilir.

Rüyada kainatı görmek pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, başarısızlığa, karamsarlığa ve hayal kırıklığına alamet eder.

Rüyada kainat görmek ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments