Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kahve değirmeni görmek

Rüyada kahve değirmeni görmek

Rüyada kahve değirmeni görmek sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine, uzun süre işsizlik çekeceğine, ticarette şansının yaver gideceğine, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına delalettir.

Rüyada kahve değirmeni gördüyseniz:

  • Aslında çok da istekli olmadığınız veya sezgilerinizin size onay vermedi maceralara atılıyor, imzalar atıyor veya planlara dahil oluyor olabilirsiniz.

Rüyada kahve değirmeni görmek iş konusunda da yüzünün gülmeyeceğine, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, kısmet alacağına, bir sebeple sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına, iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine rivayet eder.

Rüyada su değirmeni görmek maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve bazı tartışmaların ortasında kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada el değirmeni görmek hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine, kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına, mutluluk dolu haberler alacağına işaret eder.

Rüyada değirmen yapmak alacağınız kararlardan ilerde pişman olabileceğinize, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine işaret eder.

Rüyada değirmene gitmek hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına, hayatını dilediği hale getirmek için bu yönde hareket edeceğine, kime danışacağını bilemez olacağına inanılır.

Rüyada değirmende un görmek elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına inanılır.

Rüyada buğday değirmeni görmek zenginliğinin, konforunun artacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, ertelenen bir tatile çıkılacağına, yenileneceğine inanılır.

Rüyada değirmende un öğütmek zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

2 yorumlar

  1. Rüyada beyaz, ince bir toprak üzerinde, tertemiz bir kahve değirmeni gördüm.ilerde , ağaçlar ve bir dere vardı. Hayırdır İnşallah,sizce.

    • Rüyanız hayır olsun,
      Rüyanız insana, rızka ve morale işaret eder. Rüya tabirine göre insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına; cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına; tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına alamet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.