Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kadın akıntısı görmek

Rüyada kadın akıntısı görmek

Rüyada kadın akıntısı görmek maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya, aksiliklerin bu sayede aşılacağına, uzun bir süre yalnız kalmak isteyeceğine, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına yorulur.

Rüyada kadın akıntısı gördüyseniz:

  • İkna kabiliyetinizin devam etmesi ile olayları tatlıya bağlayacaksınız.

Rüyada kadın akıntısını görmek daha iyi anlaşır olacağına, elindekileri de kaptıracağına, istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine yorulur.

Rüyada kadın akıntısı görmek fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına tabir olunur.

Rüyada kadınsal akıntı görmek büyük başarılar kazanacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, imkanlarının genişleyeceğine işarettir.

Rüyada kadının akıntısını görmek yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına işaret etmektedir.

Rüyada akıntılı suda yüzmek büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına tabir olunur.

Rüyada denizde akıntı görmek istediklerini rahatlıkla elde edeceğine gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, para biriktirebileceğine, şansının geri döneceğine delalettir.

Rüyada denizde akıntıya kapılmak ortamın bir hayli gerileceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına inanılır.

Rüyada akıntılı denizde yüzmek emrinde insan çalıştıracağına, çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments