Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kabenin anahtarını görmek

Rüyada kabenin anahtarını görmek

Rüyada kabenin anahtarını görmek aradığı aşkı bulacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, borçların yakın zaman içinde biteceğine, borç batağına düşeceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, daha fazla gelir sahibi olacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine yorulur.

Rüyada kabenin anahtarını gördüyseniz:

  • Sinirlerinize hakim olamadığınızda yanında aşırı aktivite göstereceksiniz.

Rüyada kabe anahtarı görmek yapılan projelerin çok bereketsiz olacağına, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada kabenin anahtarını görmek büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, onun rahatının, keyfinin, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına delalet eder.

Rüyada anahtar yuttuğunu görmek maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, bu sayede her anlamda güçleneceğine, bolluğa ve berekete kavuşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, üzüntülerinden kurtulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine alamet eder.

Rüyada kırık anahtar görmek rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine, karşına hayırlı kapıların açılacağına, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına işarettir.

Rüyada birinden ev anahtarı almak tecrübelerini aktaracağına, üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına yorulur.

Rüyada evin anahtarının kırıldığını görmek bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada anahtar ve kilit görmek zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına işarettir.

Rüyada anahtar birine vermek işlerine bereket geleceğine, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selvi

Rüyamda kabeye gidecekmişim cuma günü bir günüm var hazırlanmak için vefat eden amcamın hanımı benim kabeye gideceğimi öğrenince bana mekkenin anahtarını veriye orda sekiz kapı var bu onlardan birinin anahtarı bende alıp kokluyorum hacı kokusu gibi kokuyo