Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada işyerini yıkık görmek

Rüyada işyerini yıkık görmek

Rüyada işyerini yıkık görmek zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, çektiği yokluğun unutulacağına, kurulu düzeninin devam edeceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, şaşkın olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına inanılır.

Rüyada işyerini yıkık gördüyseniz:

  • Başkaları üzerine baskı kurmamalı veya kendinizin istemediğiniz bir yöne yönlendirilmenize izin vermemelisiniz.

Rüyada işyerini yıkık görmek hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, sorunlarının bu sebeple daha da artacağına işaret eder.

Rüyada yıkık eve taşınmak ticarette şansının düşeceğine, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski yıkık dökük ev görmek hileli bir işle karşılaşılacağına, büyük manevi zararlar yaşanacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yarısı yıkık ev görmek ayağa kalkacağına, gelişim içine girileceğine, zenginliğin kapılarının açılacağına yorulur.

Rüyada eski yıkık bina görmek ancak bu durumlardan kurtulmak için çok doğru kararlar vermesi gerektiğine ve sadece bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, kazancın her geçen gün daha da artacağına, onlar için çabalayacağına ve kendini onlara feda edeceğine rivayet eder.

Rüyada ev yıkık görmek sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, her konuda şansın yaver gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yıkık dam görmek toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evi yıkık görmek bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali

Rüyam şu şekildeydi iş yerimi kısa bi süreligine bırakıp bi yere gittim ve döndüğümde iş yerimin yarısı bir emniyet görevlisi tarafından haksız yere yıkılmış devlet görevlisiyle biraz tartıştıktan sonra uyandım