Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ıslak çamur görmek

Rüyada ıslak çamur görmek

Rüyada ıslak çamur görmek çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, hile ile mal elde etmeye, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, aile hayatında tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ıslak çamur gördüyseniz:

  • Farklı görüşlere karşı çıkmanız durumunda tartışmalar alevlenebilir.

Rüyada ıslak çamur görmek böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, insanlara olan güvenin artacağına, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına işarettir.

Rüyada ıslak öpüşmek açık renkli yılanlar ise karşınızdakini fazla etkilemeyeceğine, sevilen kişiyle araya soğukluk ve mesafe gireceğine, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına işarettir.

Rüyada ıslak eşya görmek gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına, maddi gücünün artacağına, idealist davranacağına inanılır.

Rüyada ıslak gömlek görmek girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada duvarı ıslak görmek ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, rüyayı gören kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına alamet eder.

Rüyada ıslak ceviz görmek elde bulunan imkânların artacağına, hedeflere ulaşılacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerin açılacağına, muradın gerçekleşeceğine, geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine delalettir.

Rüyada kendi saçını ıslak görmek mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına işaret etmektedir.

Rüyada ıslak terlik giymek bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments