Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ınsan kakası görmek

Rüyada ınsan kakası görmek

Rüyada ınsan kakası görmek işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, kötülüklere gözünü kapatmaya, kendisini işine veremeyeceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, kişinin işlerinin yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ınsan kakası gördüyseniz:

  • Bazı işleri farklı şekilde halletme eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada büyük kaka görmek tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, bir araya geleceğine tabir olunur.

Rüyada ördek kakası görmek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, sürekli tartışacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşının kakasını görmek kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine ve aile hayatında uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir evliliğin kapılarını açacak çeşitli adımlar atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada banyoda kaka görmek her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına rivayet eder.

Rüyada kakada parazit görmek yüzünün güleceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, hayır dualarına nail olacağına, rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada kakasını silmek onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, yıkılmasına, insanlara karşı güvenini kaybetmesine, onlardan uzaklaşarak, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakın bir zaman içinde çok başarılı olunacağına delalet eder.

Rüyada bebeğe kaka yaptırmak var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kakayı eline almak bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments