Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ince köprü görmek

Rüyada ince köprü görmek

Rüyada ince köprü görmek bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, ona yardımcı olacağına, önündeki engellerin ortadan kalkacağına, kazancın çoğalacağına, yapılacak araştırmalar ve ortaya konulacak çabaya rağmen sorunun bir türlü düzeltilmeyeceğine, batıl amele, üstünlük elde edeceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına tabir olunur.

Rüyada ince köprü gördüyseniz:

  • Kabalaşmak veya diş gıcırdatmak kötü sonuçlar doğurabilecekken, olumlu tavırlar sergilemeniz durumunda daha olumlu şeyler olmasını umabilirsiniz.

Rüyada ince bir köprüden geçmek üzgün ve hasta olacağına, onlardan medet umacağına, eline geçen kazancın bereketsiz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ince köprüden geçmek kendisini üzen şeylerin sona ereceğine ve mutlu olacağına, kişinin güzel işler yapacağına, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ince köprü görmek rüyayı gören kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ince uzun siyah yılan görmek işlerindeki karın artacağına, yaşanan sorunların sona ereceğine, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine alamet eder.

Rüyada kaşları ince görmek ruhen ve bedenen yenileneceğine, her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ince yılanlar görmek hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine delalettir.

Rüyada ince siyah çorap görmek çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, bu durum sayesinde iş hayatının da düzene gireceğine, daha büyük işler için bir örnek olacağına, anne babanın birbirine düşeceğine tabir olunur.

Rüyada ince topuklu ayakkabı görmek bununla kalmayıp, parasının her geçen gün artacağına, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, yenisinin başlayacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments