Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada iki tane düğün görmek

Rüyada iki tane düğün görmek

Rüyada iki tane düğün görmek yaralayacağına ve küstüreceğine, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, sorunlarını bu sayede çözeceğine, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, karşısına kötü insanlar çıkacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, bu nedenle geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, sorunlar altında ezileceğine, kişisel problemlerini çözeceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına alamet eder.

Rüyada iki tane düğün gördüyseniz:

  • Bir ilişkiniz sizi engelliyor veya yavaşlatıyor olabilir.

Rüyada iki tane düğün görmek verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada üç tane güneş görmek işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, umutlarının söneceğine, dertlerin bölüşüleceğine yorulur.

Rüyada ayı iki tane görmek daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine, kendi işinin başına geçeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine alamet etmektedir.

Rüyada üç tane yatak görmek yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada üç tane silah görmek çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine tabir olunur.

Rüyada üç tane güvercin görmek toplum içindeki değerinin artacağına, onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına alamet eder.

Rüyada iki tane gemi görmek sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine, yaşanan zor günlerin biteceğine, geçim derdi çekmeyeceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına yorulur.

Rüyada gökyüzünde iki tane ay görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, mesleğinde saygınlık kazanacağına ve ideallerinin gerçekleşeceğine, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments