Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada iki katlı ev yaptırmak

Rüyada iki katlı ev yaptırmak

Rüyada iki katlı ev yaptırmak insanların saygısının kazanılacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, dış etkenlerden kaynaklanan durumlar yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iki katlı ev yaptırmak gördüyseniz:

  • Artan taleplere veya zamanınızı çalmaya çalışan kişilere sabırla yaklaşmanız gerekebilir.

Rüyada iki katlı beyaz ev görmek endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına inanılır.

Rüyada üç katlı ev görmek daha fazla gelir elde edeceğine, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada iki katlı ev görmek zor zamanlar geçireceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, keyifli sohbetler edeceğine ve uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kat kat ev görmek maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, ortak olunan kişi tarafından çok büyük bir zarara uğratılacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada iki katlı ev yapmak neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine ve uzun bir zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına rivayet eder.

Rüyada iki katlı bir ev görmek deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına işarettir.

Rüyada çok katlı güzel ev görmek ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, bu sayede kazancın daha da arttırılacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine inanılır.

Rüyada katlı ev görmek aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine, endişelerin biteceğine, beklenmedik bir zamanda meydana gelen güzel bir gelişmenin yeni iş olanakları sağlayacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments