Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada iki at görmek

Rüyada iki at görmek

Rüyada iki at görmek aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına, kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, önüne pek çok imkan sunulacağına ve yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine, küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, hastalıkların biteceğine inanılır.

Rüyada iki at gördüyseniz:

  • Sağduyulu olmaya çalışmakta fayda var.

Rüyada derisiz at görmek girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına, rüya sahibinin kazancının artacağına, yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine delalettir.

Rüyada siyah at yavrusu görmek önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine işaret eder.

Rüyada atın tekmelediğini görmek geçiminin rahat ve kolay olacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, maharetli bir kişi ile evlenileceğine, ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına delalet eder.

Rüyada eve at girdiğini görmek bahtının açık olacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin bıçak attığını görmek evlenme yolunda adım atacağına, bolluk içine olacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada atın ölümünü görmek elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına, en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına, eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına işaret eder.

Rüyada denizin üstünde at görmek işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına, geleneklere aykırı ve İslami hayattan uzak bir yaşama sahip olunacağına, içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, bu yüzden büyük bir üzüntü duyarak neredeyse insanlara küseceğine işarettir.

Rüyada kanatlı siyah at görmek girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, günlerini hastanede geçireceğine, gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments