Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada horoz dövüşü görmek

Rüyada horoz dövüşü görmek

Rüyada horoz dövüşü görmek emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına, maddi olarak zarar edeceğine, sevinç ve sürura, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, kısmetinin ve şansının da her zaman açık olacağına, sürpriz olayların meydana geleceğine, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına delalettir.

Rüyada horoz dövüşü gördüyseniz:

  • Açık olmayan durumları aydınlatmak için soru sormak gerekebilir.

Rüyada horoz dövüştürmek sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, rızkını kazanırken zorlanmayacağına, işlerinin ters gideceğine rivayet eder.

Rüyada dövüş horozu görmek zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine inanılır.

Rüyada horoz dövüşü görmek ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve yakın zaman içinde çeşitli zorluklar yaşanacağına, rakibine karşı galibiyet kazanacağına, fırsatların teker teker elden kaçacağına delalettir.

Rüyada başkalarının dövüştüğünü görmek doğru yoldan çıkıldığı an itibariyle düşmanlarda artış görüleceğine, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada köpek dövüşü görmek işlerin aksayacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı günlerin yaklaşmakta olduğuna ve yaşanan her olayın işleri gittikçe daha kötüye götüreceğine, bazı pişmanlıklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kedi dövüşü görmek çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına inanılır.

Rüyada dövüşenleri görmek kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, kötü halinden eser kalmayacağına işaret eder.

Rüyada kılıç dövüşü yapmak endişe veren durumların düzeleceğine, ipliklerini pazara çıkaracağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments