Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada horlama sesi duymak

Rüyada horlama sesi duymak

Rüyada horlama sesi duymak sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sürekli, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, merdiven atlayacağına, hatalarından erken döneceğine, yaşamını daha iyi planlayacağına, zorlukların artacağına, iyilik yaptığı insanlardan kötülük göreceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada horlama sesi duymak gördüyseniz:

  • Beklenmedik bir şekilde oluşan bir oluşum belli düzenlemelerinizi etkileyebilir.

Rüyada horlama sesi duymak yüksek moral sahibi olunacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada horlama duymak keyifsizliğinin dışarıdan fark edileceğine, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hor görmek çocukken kendisine aşılanan sorumluluk duygusu sayesinde daha genç yaşlarında bile mal, mülk, para ve makam sahibi olacağına, işi ile gündeme geleceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada horlayan görmek ruhunun dinleneceğine, uzun zamandan beri hayali kurulan bir şeye aile bireylerinin vereceği destek sayesinde kavuşulacağına, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına inanılır.

Rüyada ölüyü hortlamış görmek aile içinde geçim derdinin olmayacağına, mutluluk dolu haberler alınacağına, ön plana çıkacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birini horlarken görmek girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, öz güven kazanacağına yorulur.

Rüyada hor ve hakir görmek neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, rızkının kesilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada hor görülmek daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, kafasının rahat edeceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Rüyamda yeğenim, uzaktan uzağa hoşlandığım kişi ve tanımadığım kişilerle tatile gidiyoruz sabah uyandığımda hoşlandığım kişi çok horladığımı kimseyi uyutmadığımı söylüyor çok mahcup oluyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.