Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada havaalanında uçak görmek

Rüyada havaalanında uçak görmek

Rüyada havaalanında uçak görmek moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, huzuru bozulan rüya sahibinin yanlış adımlar atacağına, hayatında yeni bir döneme başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada havaalanında uçak gördüyseniz:

  • Eşitsizlikler göze batmaya başlayabilir.

Rüyada havaalanında uçak görmek kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, fakirlerin zenginleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada uçak havaalanı görmek kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine alamet eder.

Rüyada havaalanında uçak beklemek kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada uçak ve havaalanı görmek zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, başarılarının düşeceğine, hakkını alacağına işaret eder.

Rüyada havaalanı uçak görmek epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine rivayet eder.

Rüyada kendini havaalanında görmek fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine ve daha da hırslanacağına, sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada havaalanında beklemek malının artacağına, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada havaalanında olmak huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments