Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada hamile olduğunu görüp doğum yapmak

Rüyada hamile olduğunu görüp doğum yapmak

Rüyada hamile olduğunu görüp doğum yapmak çözümlere ve çarelere kavuşacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, maddi kriz yaşanacağına, ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, konferans ve seminerlere katılacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, evlatlarını bu kavramlarla büyüteceğine yorulur.

Rüyada hamile olduğunu görüp doğum yapmak gördüyseniz:

  • Yeni konularla karşılaşmanız olasıdır.

Rüyada hamile olduğunu görüp doğum yapmak yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, sayılan ve sevilen kimse olacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamileyken doğum yapmak ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile olup doğum yapmak işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, bu sayede kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, işlerinde yenilikler yapacağına işaret eder.

Rüyada hamile değilken doğum yapmak yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, yenileceğine, şifa bulacağına, prestij kaybı yaşayacağına, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada hamile olmadan doğum yapmak üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, kendisini tanımasında, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, sayesinde çok büyük bir kazanç sağlanacağına rivayet eder.

Rüyada hamile kadının doğum yapmak talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine, verilen kararların geri çekileceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına işarettir.

Rüyada hamile olmak ve doğum yapmak alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, rahat erileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine ve ideallerine sımsıkı sarılacağına, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamile doğum yapmak kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments