Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada gözüne yumruk yemek

Rüyada gözüne yumruk yemek

Rüyada gözüne yumruk yemek artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada gözüne yumruk yemek gördüyseniz:

  • Belli bir konuyu zorlama eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada gözüne yumruk yemek kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada karnına yumruk yemek her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölüden yumruk yemek hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, sonra kendi işini kuracağına, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, kendisine ev alacağına delalet etmektedir.

Rüyada buruna yumruk yemek sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinden yumruk yemek yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine delalet eder.

Rüyada sırtına yumruk yemek getirisinden daha fazla olacağına, kendisi ile gururlanacağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine ve kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına tabir olunur.

Rüyada yumruk yemek başarılı bir kariyere sahip olunacağına, aydınlık bir döneme girileceğine, düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına ancak ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, parasal olarak genişliğe çıkılacağına işarettir.

Rüyada yüze yumruk yemek çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, bu durumun iş hayatına da yansıyacağın ve iş hayatında gayet güzel giden çalışmaların durma noktasına geleceğine, aralarındaki problemlerin çözüleceğine, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments