Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada göz yutmak

Rüyada göz yutmak

Rüyada göz yutmak ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına, hayal kırıklığına uğratılacağına, artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine, kişinin işlerinin yoluna gireceğine, karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, ters giden durumların düzeleceğine, maddi konuların ferahlığa çıkacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına ve uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine, dönmeyen şansın artık döneceğine delalettir.

Rüyada göz yutmak gördüyseniz:

  • Aşka zaman ayırmalısınız.

Rüyada göz yutmak kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada karınca yutmak dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, maddi ve manevi zararların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada akrep yutmak çıkılan yolculukların şans getireceğine, problemlerini çözeceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının tükürüğünü yutmak kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, hane içinde bu durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına delalet eder.

Rüyada taş yutmak kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, bu sayede yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına rivayet eder.

Rüyada sabun yutmak girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni bir sayfa açacağına, yaptığı işleri, aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına delalet eder.

Rüyada tavuk kemiği yutmak yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, yarar sağlamayacağına, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine ve işinin ehli biri olacağına rivayet eder.

Rüyada anahtarı yutmak hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, bunun yerine kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşmaya ve sevdikleri ile beraber olan rüya sahibinin huzurlu olacağına, yeni iş teklifleri alacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments