Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada gömülü altın bulmak

Rüyada gömülü altın bulmak

Rüyada gömülü altın bulmak ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, böylece hayatının kolaylaşacağına ve eksiklerinin giderileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, çirkin iftiralara uğrayacağına bu olaydan sonra içine kapanıp, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına alamet eder.

Rüyada gömülü altın bulmak gördüyseniz:

  • Gerginliğinizin olumsuz taraflarının sizi ileri doğru adım atmaktan alıkoymasına izin vermemeniz gerekiyor.

Rüyada gömülü altın bulmak aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına, eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına, yaşam telaşı ve para kazanma zorunluluğu nedeniyle gözünün de başka kimseleri görmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada gömülü para bulmak iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına yorulur.

Rüyada gömülü altın görmek kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, çok mutlu olunacağına ve yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına alamet etmektedir.

Rüyada gömülü bebek görmek elde bulunan paranın tükeneceğine, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, borçların ödeneceğine, iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada toprağa gömülü görmek fırsatların istenmeden harcanacağına, rahat bir hayat süreceğine, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada gömülü mezarı kazmak yaşamına bakacağına, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına, bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına işarettir.

Rüyada toprağa gömülü yumurta görmek kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına, hangi yolu seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölü gömülürken görmek iyi evlilikler yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, işlerinin her geçen gün düzeleceğine, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.