Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada göl suyunun çekilmesi görmek

Rüyada göl suyunun çekilmesi görmek

Rüyada göl suyunun çekilmesi görmek başarılarının katlanacağına, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine, rızkının genişleyeceğine, kasasının ağırlaşacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine ve büyük üzüntüler yaşayacağına, yakında kendisini çok iyi yerlere geleceğine ve sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, mutluluk gözyaşı dökeceğine, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, işlerin yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada göl suyunun çekilmesi gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişilerin bencil davrandıklarını veya bazı olaylarda kendi çıkarlarına sıkı sıkıya bağlandıklarını düşünmeden önce, gerekçeleri veya bir problemleri olup olmadığını da sormanızda fayda var.

Rüyada suyu çekilmiş göl görmek arkasından konuşup duran ve kendisi hakkında dedikodu yapan biri olduğuna, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, hastalıklarının biteceğine yorulur.

Rüyada göl suyunun çekilmesi görmek üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, rüya sahibinin herkes tarafından tebrik edileceğine, hane içindeki huzurunun bozulacağına, borçların yükünü artık kaldıramaz olacağına yani buhran dolu, ağır günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada gölün çekildiğini görmek kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, bazı konser etkinliklerine katılacağına, çevresinde de böyle kimselerin bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada suları çekilmiş deniz görmek büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına, problemlerin çözüme kavuşacağına, bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına inanılır.

Rüyada suların çekildiğini görmek insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine, hileli bir işle karşılaşılacağına, günahların affedilmesine, hatalardan tövbe etmeye inanılır.

Rüyada sel sularının çekildiğini görmek hane içinde tartışmaların başgöstereceğine, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, kızı mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine delalettir.

Rüyada suyun çekildiğini görmek rüyasında salatalık toplayan kişi kadın ise, temiz saf bir adamla evlenebileceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, berekete, bolluk içinde, zengin bir hayat sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada suyu çekilmiş dere görmek bir sebeple uzak durması gerektiğine ve kendisini kötü olayların içinde huzursuz bir şekilde bulabileceğine, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.