Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada gökyüzünde ev görmek

Rüyada gökyüzünde ev görmek

Rüyada gökyüzünde ev görmek güç ve kudret kazanacağına, iyi bir kariyer edineceğine, rızık elde edeceğine, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına delalet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde ev gördüyseniz:

  • Değiştiremeyeceğiniz durumlar için üzülerek veya öfkelenerek zaman kaybetmemelisiniz.

Rüyada gökyüzünde ev görmek sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine inanılır.

Rüyada gökyüzünde evler görmek iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına ve endişe edecek durumlara düşüleceğine, daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde insan yüzü görmek büyük mutluluk duyulacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada gökyüzünde parlak yıldız görmek sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada gökyüzüne zıplamak yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, hataları için ettiği tövbelerin de Allah katında yerini bulacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde kendini görmek yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, rahat bir işe girileceğine, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına işaret eder.

Rüyada gökyüzünde para görmek doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına inanılır.

Rüyada gökyüzünde parlaklık görmek emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Avatar

    Esselemü Aleyküm. Rüyamda bana görücü gelir bu görücü komşumuzun oğluymuş ve odamda bir sürü çeyizlik eşya vardır ben o çeyizlik eşyaları başka bir odaya taşırım. Sonra annem babam ve bir büyüğümüz görücü olan komşuya giderler. Ben bu sırada odamda ağlarım aklımdaki düşünce hayırlı bir eşmi bu düşünceyle ağlarım ve görücü gelen oğlanın fotoğrafına bakarım ve kendi kendime şöyle derim bu benim dualarımdaki kişi değil ve ağlamaya devam ederim ve sonra odamın penceresinden gökyüzüne bakarım gökyüzünde büyük ihtişamlı bir ağaç gördüm o ağacın yanında güzel ihtişamlı bir ev oluştu evin arkasından güneş doğar ve parlak çok daha güzel bir ev olur. ben hemen bu olayın fotoğrafını çekerim sonra gökyüzündeki ihtişamlı evin yanına okul binasına benzeyen bir bina belirir okul binasından nur gibi parlak bir ışık çıkar ve ihtaşamlı evin içinden girer ve çıkar ışık huzmesi gökyüzünden iner sonra o parlak ışık huzmesi benim odamda giysi dolabının içine girer ben giysi dobabını açtığımda bir kağıt vardır kağıtın içinde farklı bir dille emreden yazar.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.