Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada gelin görüp ağlamak

Rüyada gelin görüp ağlamak

Rüyada gelin görüp ağlamak bazı kişilerin kalbini kıracağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, duygularının karşılığını alamayacağına, ancak bu durumlardan en az zarar ve sorun ile kurtulmak için çok akıllıca ve çok dikkatli adımlar atması gerektiğine, bu şekilde davranıp sükûnetini korursa eğer herşeyin yoluna gireceğine, zor durumda kalacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, ancak daha sonra ortaya çıkacak ve rüyayı gören kişinin zor zamanlar geçirmesine ve aile hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor durumlar ile karşılaşmasına sebep olacak olaylar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada gelin görüp ağlamak gördüyseniz:

  • İşleri istediğiniz şekilde ele alırsanız maddi manevi mutluluk fırsatınız var.

Rüyada gelin görüp ağlamak zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, gönül kapılarının açılacağına, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine delalettir.

Rüyada gelin olarak görülmek her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, ancak harcamalarına ve yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada gelinlik görüp ağlamak böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına, borcunun da hafifleyeceğine, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine işarettir.

Rüyada kabeyi görüp ağlamak girişimlerde bulunacağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve iş konusunda yeni yeni adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada birini görüp ağlamak bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu görüp ağlamak kulluk görevini ihmale edeceğine, rüyayı gören kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada babasının öldüğünü görüp ağlamak esenliği bulacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına rivayet eder.

Rüyada görülen ağlamak trend olan bir markanın başına geçileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, işinin başından ayrılmayacağına, karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.