Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada fil yavrusuna su içirmek

Rüyada fil yavrusuna su içirmek

Rüyada fil yavrusuna su içirmek maddi olarak güç kaybedeceğine, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına, bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, bu haberi aldıktan sonra sevdiği kişilerden biri ile işe başlayacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine, kişinin geri planda kalacağına, itibar kaybedeceğine delalettir.

Rüyada fil yavrusuna su içirmek gördüyseniz:

  • Arkadaşlık ilişkileriniz belli konularda bilgilerinizi arttırmanıza yardım edebilir.

Rüyada fil yavrusuna su içirmek büyük sorunlarla karşılaşacağına, kendisini büyük sıkıntıların beklediğine, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine, hayatının güzelleşeceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine delalet etmektedir.

Rüyada filin su içtiğini görmek hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine yorulur.

Rüyada yavru filler görmek işlerin hayırlı kapılar açacağına, dertlerin günden güne daha da artacağına, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada küçük fil yavrusu görmek sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz yavru fil görmek evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, rahatının kaçacağına, kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine, daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına işarettir.

Rüyada fil yavrusu görmek beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine delalet eder.

Rüyada yavru fil beslediğini görmek çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, işle ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir haberin kısa süre içinde alınacağına ve bu haberle ilgili olarak atılan adımların kişiyi başarıya, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına ve güzel günler göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada yavru fil sevmek özellikle bir müddet ortalıkta görünmeyip, yeni planlar yapacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments