Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada fb forması görmek

Rüyada fb forması görmek

Rüyada fb forması görmek zamansız bir ayrılık haberi alınacağına, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, işlerinin açılacağına, şansının döneceğine, gam ve keder çekmeyeceğine, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada fb forması gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu daha fazla ciddiye almanız gerekiyor.

Rüyada taraftar forması görmek özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, hesapsız planları uygulayacağına bu yüzden de emeklerine yazık edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada takım forması görmek kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, kişinin her zaman bolluk içinde bir hayat sürerek, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine inanılır.

Rüyada türkiye forması giymek yaptıklarının da tatsız olaylara ve sonuçlara varacağına, alim ve bilge insan olacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada takım forması giymek başın borçlularla belaya gireceğine, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, kendi işinin patronu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada okul formasi giymek yani insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada mavi forma görmek bir sebeple insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine inanılır.

Rüyada yeşil forma giymek sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine inanılır.

Rüyada askeri forma görmek zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ferah bir döneme girileceğine, büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, lüksünün ve konforunun da baki olacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments