Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada fare süpürmek

Rüyada fare süpürmek

Rüyada fare süpürmek rahata ereceğine, mutlu olacağına, girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına, mal varlığında kayıplar yaşayacağına, yüksek makamlara geleceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, kadim dostlar edineceğine, zaman içinde daha güzel günler göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada fare süpürmek gördüyseniz:

  • Uzaktan gelecek bir kişi aniden yaşamınızı değiştirecek.

Rüyada fare süpürmek şansın ve bahtın da açılacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına tabir olunur.

Rüyada dışarıyı süpürmek uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sokağı süpürdüğünü görmek elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, kazançlı işler yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölen kişinin evini süpürmek ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine delalettir.

Rüyada şeker süpürmek eğleneceğine, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına rivayet eder.

Rüyada tozlu ev süpürmek kaçırılan fırsatlar yüzünden uzun zamandan beri yapılmak istenen bir projenin askıya alınacağına, arzularına kavuşacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, verilen emeklerin heba olacağına işaret etmektedir.

Rüyada toprak süpürdüğünü görmek sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sokakları süpürmek uzun zamandan beri çözülemeyen bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.