Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evli birini nişanlı görmek

Rüyada evli birini nişanlı görmek

Rüyada evli birini nişanlı görmek asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, kısa süre içinde işten çıkılacağına, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, kötü, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, rüya sahibinin aradığı çareleri bulunacağına, korkularını yeneceğine, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evli birini nişanlı gördüyseniz:

  • Size baskı uygulayan kişiler ani tepkiler vermenize ya da ani hareketlere neden olabilir.

Rüyada evliyken nişanlandığını görmek endişeli ve korku dolu günler geçireceğine, gelir kaynaklarının yok olacağına, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına alamet eder.

Rüyada nişanlısını evli görmek kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, rüya sahibi hakkında söylenen bazı kötü sözlerin unutulup, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada evliyken başkasıyla nişanlanmak maddi sorunlarının çözüleceğine, çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, makama ve rızka sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada evliyken nişanlanmak yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına, fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine işarettir.

Rüyada evli biriyle nişanlandığını görmek çaresiz ve yalnız kalacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, maddi ve manevi zararların sona ereceğine yorulur.

Rüyada evli birinin nişanlanması görmek bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, hedeflediği kazancı elde edeceğine, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada evli olduğu halde nişanlanmak yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına, hasretlerin biteceğine, dertlerin sonlanacağına, herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada evli biriyle nişanlanmak kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments