Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evli bir kadını görmek

Rüyada evli bir kadını görmek

Rüyada evli bir kadını görmek sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve büyük bir mutluluk yaşatacağına, kendisine olan güveninin azalacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, başarılı olacağına, muradın gerçekleşeceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, rahatın yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada evli bir kadını gördüyseniz:

  • Belli bir konuya yaklaşabilmek veya belli bir alanda ilerlemek için neler yapabileceğinizi gözden geçirmeli, gerekirse eski örneklemeleri ya da yöntemleri geride bırakmalısınız.

Rüyada evli kadını bekar görmek rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine yorulur.

Rüyada evli kadını başkasıyla görmek alacaklıların kapısını aşındıracağına, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada evli kadınla beraber olmak var olan hastalıklarının şifa bulacağına, şansının yaver gideceğine, işlerinin açılacağına, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına alamet etmektedir.

Rüyada evli kadının evlendiğini görmek huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, özlemelerin son bulacağına delalet eder.

Rüyada evli bir kadınla konuşmak sorunlu bir döneme girileceğine, kindar olacağına, ekmek ve dünya malı alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kocasını başka kadınla evli görmek sadece makamının değil kazancının da artacağına, kısmetinin açılacağına, mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine alamet eder.

Rüyada iki kadınla evli olmak kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada evli kadının elini tutmak bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine ve yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına, gönül hoşluğu yaşayacağına, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments