Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evli bir erkekle öpüşmek

Rüyada evli bir erkekle öpüşmek

Rüyada evli bir erkekle öpüşmek çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına, kurtuluşu bulacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine rivayet eder.

Rüyada evli bir erkekle öpüşmek gördüyseniz:

  • Herhangi bir işi üstlenirken, ayrıntılara son derece önem veriyorsunuz.

Rüyada evli bir erkeğe aşık olmak işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına, kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına alamet eder.

Rüyada erkekle evli olduğunu görmek ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ünlü bir erkekle evli olmak yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, bu atılımların kendisini çok sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada iki erkekle evli olmak ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına, can sıkıntısının sona ereceğine, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına inanılır.

Rüyada evli bir erkeğe sarılmak manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, yüksek moral sahibi olunacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada erkek kardeşle evli olmak çok daha fazla mesai harcayacağına, parasının, malının ve aşının da çoğalacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada evli bir erkeğin tekrar evlendiğini görmek çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, biraz olsun hafifleyeceğine ve hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına, yaşamdan istediklerini alacağına yorulur.

Rüyada evli erkekle evlenmek rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine ya da hareketlerde bulunacağına, sevimsiz bir tartışmanın ortasında kalınacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.