Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evlenen görmek

Rüyada evlenen görmek

Rüyada evlenen görmek çok büyük hayır duaları alacağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, insanların saygısının kazanılacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine, kindar olacağına, muradın yerine geleceğine, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada evlenen gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya kariyerinizi ilgilendiren konularda beklenmedik sürprizler veya teklifler söz konusu olabilir.

Rüyada ev badanası yapmak hayallerine kavuşacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine rivayet eder.

Rüyada başka eve girmek güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, borçlarının kapanacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada serçenin eve girdiğini görmek çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına rivayet eder.

Rüyada evlenip çocuğu olmak işini kaybedeceğine ve ekmeğinden olacağına, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüksek bir yerde ev görmek maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, bazen böyle yaparak daha rahat ve huzurlu olunduğuna,  çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada camdan eve girmek evli bir kadının bebek emzirmesi ise yeni bir çocuk dünyaya getireceğine, başarıya giden yollarını açacağına, çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evi su bastığını görmek kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, kafasının rahatlayacağına, gönlünün rahata ereceğine, işlerinden feragat edeceğine rivayet eder.

Rüyada ev ziyaret etmek endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.