Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evlenen birini görmek

Rüyada evlenen birini görmek

Rüyada evlenen birini görmek bir sebeple ailesi ile arasının açılıp, çok sayıda borca gireceğine, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, iyi günler yaşayacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada evlenen birini gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin sizi çekemeyerek ortaya değişik sorunlar çıkartmaya çalışabilirler.

Rüyada babanın ev yaptığını görmek sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, miras konularında sıkıntılar çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz ev yapmak çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, çok büyük sıkıntılar çekileceğine delalet eder.

Rüyada ev yıkıp yeniden yapmak gamsız bir hayat süreceğine, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada denizin kenarında ev görmek aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, işlerin çok iyi bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada güzel eve taşınmak güzel günler için yaşayacağına, müjdeli haberler ve beklenmedik teklifler alacağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evden eşyaları toplamak sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada evlenme teklifi yapmak gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına işaret eder.

Rüyada evde yavru kedi görmek rahatsızlık verici bir kişinin bazı sıkıntılara yol açacağı, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.