Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evinde eski eşyalar görmek

Rüyada evinde eski eşyalar görmek

Rüyada evinde eski eşyalar görmek yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, bu yüzden uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, sağlığının kötüye gideceğine, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada evinde eski eşyalar gördüyseniz:

  • Ev ya da işinizle ilgili bir konuda yanlış bir karar vererek zor durumda kalabilirsiniz.

Rüyada evinde eski eşya görmek para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, yapılan çalışmaların kıskanan kişiler tarafından baltalanmaya çalışılacağına, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına yorulmaktadır.

Rüyada evinde eski eşyalar görmek belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, günden günde daha fazla stres yapacağına, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına inanılır.

Rüyada evinin eşyalarının çalındığını görmek ilerleyen zamanlarda da istediği neticeye ulaşacağına, işlerinin büyüyeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada evin eşyasını toplamak başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine, bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin eşyalarını toplamak uzun zamandan beri yapılan işte başarıların kıskanılmasına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, iş değişikliğine gidileceğine işaret eder.

Rüyada evin eşyalarının yerini değiştirmek ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, afiyette olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin eşyalarını yenilemek yaptığı çalışmaların heba olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, rüya sahibinin uyarı alabileceğine, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine rivayet eder.

Rüyada evin eşyalarını taşımak yetkili bir göreve atanacağına, maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments