Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evin yıkılmak üzere olduğunu görmek

Rüyada evin yıkılmak üzere olduğunu görmek

Rüyada evin yıkılmak üzere olduğunu görmek yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, eksik olan yanının tamamlayacağına, Allah katında güzel mükafatlar almasına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin yıkılmak üzere olduğunu gördüyseniz:

  • Neyse ki, her şeyin bir ilki var.

Rüyada evin odasının yıkıldığını görmek başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, üzüleceğine işarettir.

Rüyada evin bir bölümünün yıkıldığını görmek kötü sözler sarf ederek kalp kırıklığına yol açılacağına, o şekilde bir çözüm bulacağına, işlerin de hafifleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada komşu evinin yıkıldığını görmek onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, rahatının yerinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada evinin yarısının yıkıldığını görmek sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, kısmetlerinin kapanacağına, ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine, projenin gerçekleştirileceğine ve maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada evinizin yıkıldığını görmek üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, duraklama yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada evinin merdiveninin yıkıldığını görmek yine de bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine, arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına işaret eder.

Rüyada evin bir köşesinin yıkıldığını görmek aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, fakirlerin güleceğine, ticaretin büyüyeceğine, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine, borçlarının da kapanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada depremde başkasının evinin yıkıldığını görmek fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına, hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına, ayrıca bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

2 yorumlar

  1. Rüyamda evimin tavanının duvardan baya ayrıldığını en ufak sarsıntıda çökecek oluşunu gördüm acaba bu ne demek

    • Rüyanız hayır olsun,
      Bu rüya neşeye, keyfe ve güvene tabir olunur. Rüya tabirine göre neşesinin, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine; ağız tadının, keyfinin ve neşesinin yerinde kalacağına; canın ve malının her zaman güvende olacağına delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.