Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evin eşyalarının çalındığını görmek

Rüyada evin eşyalarının çalındığını görmek

Rüyada evin eşyalarının çalındığını görmek pek çok fırsatı kaçıracağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, çileli ve zorlu günler yaşayacağına, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına, başına uğursuzluklar geleceğine, eğitim hayat ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına, kendisine mutluluk ve başarı getirecek yenilik yapacağına, işlerinin düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evin eşyalarının çalındığını gördüyseniz:

  • Yeni ilişkilere girmekten kaçınmalısınız.

Rüyada evin eşyalarının çalındığını görmek umutlarını yitireceğine, elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evindeki eşyaların çalındığını görmek sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, elinde bulunan işleri de çok kısa zamanda ve pek zorluk çekmeden bitireceğine işarettir.

Rüyada evinden eşya çalındığını görmek işini kaybedeceğine ve ekmeğinden olacağına, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine delalettir.

Rüyada evinin eşyalarının çalındığını görmek büyük bir borcun altına gireceğine, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine delalet eder.

Rüyada evden eşya çalınması görmek nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada çalınan eşyayı geri almak yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, verilen emeklerin heba olacağına, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada eşya çalınması görmek çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine, tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, işlerinin bu yüzden aksayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ziynet eşyalarının çalındığını görmek bir sebeple rüya sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments