Rüyada eve su basması görmek

Rüyada eve su basması görmek gün sayacağına, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına, anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, nasibin de kısmetlerin de artacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, Allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada eve su basması gördüyseniz:

  • Başkalarının görev veya sorumluluklarını yüklenebilirsiniz.

Rüyada eve su basmasını görmek net bir bakış açısı kazanacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada evi temiz su basması görmek güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, eğlenceli ortamlara gireceğine, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına yorulur.

Rüyada eve temiz su basması görmek kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına, hayırlı bazı adımlar atacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eve su basması görmek sorunlarına da çözümler bulacağına, ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, çok üst mevkilere geleceğine yorulur.

Rüyada işyerini su basması görmek kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evini su basması görmek kırgınlıkların geçeceğine ve mutlu olunacağına, hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, bir sebeple borcun gittikçe artacağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine delalet eder.

Rüyada evin su basmasını görmek gönlünün rahata ereceğine, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada su basması görmek huzurunun eski haline döneceğine, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, sorunlarını aşmak için çözümlere kavuşacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top