Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ev yaptırıp taşınmak

Rüyada ev yaptırıp taşınmak

Rüyada ev yaptırıp taşınmak yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuktan ötürü aile içinde tartışmaların başgöstereceğine, bilincin artacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, ele geçen parada artış olacağına, bir anda yokluğa düşüleceğine delalettir.

Rüyada ev yaptırıp taşınmak gördüyseniz:

  • Yalnız bir insansanız yeni bir ilişki yaşamaya kendinizi şimdiden hazırlayın.

Rüyada ev satın alıp taşınmak eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyerek onları boşa harcayacağına, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kirli eve taşınmak bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, sağlık sorunlarından kurtulacağına, toplum içinde de önemli bir yer edineceğine delalet eder.

Rüyada bi eve taşınmak hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, yapılan bütün işlerde çok büyük zararlar edileceğine, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski oturduğu eve taşınmak son zamanlarda işlerinde yaşanan sıkıntıdan kurtularak ferahlığa çıkacağına, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada daha önce oturduğu eve taşınmak her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, bu sayede hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, istediği gibi yaşayacağına, az çalışarak çok gezeceğine, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, zorluklarla boğuşulacağına alamet eder.

Rüyada deniz kenarında eve taşınmak sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, daha iyi yerlere geleceğine, kişinin maddi zarara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada toprak eve taşınmak iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına, hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada güzel bir eve taşınmak işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, kendisine bir çiftlik evi alacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine, neşe ve sevinç içinde olacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments