Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ev eşyalarını taşımak

Rüyada ev eşyalarını taşımak

Rüyada ev eşyalarını taşımak büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, yüzünün güleceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, el üstünde tutulacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına delalet etmektedir.

Rüyada ev eşyalarını taşımak gördüyseniz:

  • İş hayatınızı, ailenizi veya yaşadığınız yeri ilgilendiren başlıklarda belli belirsiz hassasiyetler ya da dikkat çeken durumlar oluşabilir.

Rüyada evden eşya taşımak hastalıklara şifa bulunacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına delalettir.

Rüyada eve eşya taşımak bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına delalettir.

Rüyada evden eşyaları taşımak hareketlerine ve yaşamına çeki düzen vermek isteyeceğine, hiç beklemeyen bir anda kötü haberler alınacağına, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına yorulur.

Rüyada kamyonla ev eşyası taşımak işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına, makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine alamet eder.

Rüyada ev eşyasını taşımak İşinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya, elinin bollaşacağına, moralinin yükseleceğine, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada ev eşyalarını taşımak daha da kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına, hacetinizin giderilmesine, kişinin nazar değmemesi için tahtalara vuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada ev eşyası taşımak tasaların ve üzüntülerin biteceğine, aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, tüm kalbi ile Allah’a döneceğine ve bu sayede dünya hayatında çok güzel olaylar ve insanlar ile tanışacağına işaret eder.

Rüyada ev eşya taşımak bulunduğu yeni durumdan çok memnun olacağına, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca herhangi bir mutluluk haberi alınmayacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments